Op 12 april is het zover, de verkoopdag voor de tweede fase van Essenvelt! Tussen 10.00 en 12.00 uur staat het verkoopteam voor je klaar. Ontdek het woningaanbod en stel al je vragen aan de makelaars. Wil je erbij zijn? Meld je aan en de makelaar neemt contact met je op voor het maken van een afspraak. Tijdens deze afspraak ontvang je als eerste de brochure van fase 2.
Ontvang alle informatie over de nieuwe fase
Je ontvangt tijdens de verkoopdag de brochure en alle informatie over het nieuwe woningaanbod. De prijzen zijn bekend en in een persoonlijk gesprek met de makelaars kun je al je vragen stellen en je woonwensen bespreken. Zo krijg jij een goed beeld van de mogelijkheden en kan je beslissen waar jouw voorkeur naar uitgaat.
Ben je niet in de gelegenheid de verkoopdag te bezoeken, maar wil je wel op de hoogte gehouden worden over fase 2? Maak dan hier je interesse kenbaar.
Duurzaam wonen in het groen
Ook in de tweede fase staan kwaliteit en duurzaamheid centraal. In de ruim opgezette laanvilla's van Essenvelt woon je midden in het groen, met ruimte voor natuur en water, én ben je in een mum van tijd in het historische centrum van Middelburg.
Contact opnemen
Heb je een suggestie of vraag? Neem dan contact op met Faasse & Fermont NVM Makelaars, Schinkel de Weerd Makelaardij of vul het contactformulier in. Volg ons op Facebook of Instagram en mis nooit informatie over Essenvelt Middelburg.